www.cvonline.hu

Sales Support Specialist

  • A hirdetés 351 napja lejárt

Egy amerikai központú partnerünk megbízásából keresünk nemzetközi értékesítési területre kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az értékesítési csapat és az ügyvezető értékesítési tevékenységének támogatása
  • Piackutatások végzése
  • CRM rendszer karbantartása
  • Potenciális és már meglévő ügyfelek felkeresése (telefonon és emailben)
  • Ügyféltalálkozók, marketinges és networking eseményeken szervezése, azokon való részvétel
  • Az értékesítő csapat értekezleteinek, utazásainak szervezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adott esetben európai utakon való részvétel

Elvárások:

  • Professzionális közegben való hatékony munkavégzés, kulturált, igényes megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség – szóban és írásban egyaránt
  • Vállalkozó szellem
  • Flexibilitás, alkalmazkodó készség
  • Folyékony, magabiztos angol és további egy európai idegennyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Hasonló munkakörben szerzett 0-2 év tapasztalat
  • Analitikai készség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi értékesítésben való tapasztalatszerzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Részletes angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol