www.cvonline.hu

Sales Support Manager

  • A hirdetés 893 napja lejárt

GSM Takács Kft a cég bővülése miatt felvételt hirdet

pozícióra

A munkakör célja

A vállalati célkitűzések figyelembevételével az üzleti folyamatok feltérképezése, optimalizálása/egyszerűsítése, folyamatos karbantartása. Cél továbbá az értékesítési kollégák adminisztrációs terhének csökkentése, értékesítési idő növelése, a munkájuk támogatása.

Feladatok

  • Sales tevékenységet támogató rendszeres elemzések és riportok előállításának biztosítása
  • Az értékesítési vezető munkájának hatékonyabbá tétele az adminisztráció csökkentésével és a folyamatok optimalizálásával
  • Ügyfél-elégedettség növelése, hatékony és gördülékeny folyamatok biztosítása a megfelelő IT rendszerek fejlesztésével
  • Új termék/szolgáltatás gördülékeny bevezetéséhez a társosztályokkal történő egyeztetés a folyamatok kidolgozása érdekében
  • Folyamatok mérése, a mérés értelmezése, elemzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors és hatékony problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Angol nyelvű írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete, excel profi tudása
  • Hatékony tárgyalási készség
  • Cél, és sikerorientált beállítottság
  • Alkalmazkodó képesség, csapatmunka
  • 2-3 éves tapasztalat a telekommunikáció területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, fix alap és jutalék,
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív környezet,
  • Laptop és mobiltelefon használat

Munkavégzés helye: Albertirsa

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét pontos bérigény megjelöléssel várjuk. A tárgy mezőbe írja be „Sales”.

A hiányosan beérkező pályázatokat nem áll módunkban értékelni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol