www.cvonline.hu

Sales Support, Export Értékesítést Támogató

  • A hirdetés 590 napja lejárt

A TU-PLAST Kft. a svájci székhelyű HOFFMANN NEOPAC AG. cégcsoport tagjaként, Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag csomagolóipari vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal, valamint korszerű műszaki háttérrel megbízható, rugalmas, gyors és nagy kapacitással rendelkezik.

Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert

munkakörbe.

Akinek feladata:

  • A sales managerek teljeskörű szakmai támogatása,
  • A rendelések kereskedelmi és technikai adategyeztetése a külföldi vevőkkel,
  • A beérkező rendelések koordinálása társosztályokkal egyeztetve,
  • Vevői kapcsolatok kezelése,
  • Kiszállítás folyamatának határidőn belüli elindítása,
  • A termék gyártásának figyelemmel kísérése a vevői szempontoknak megfelelően.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Tárgyalóképes német- és angol nyelvtudás,
  • Vevőközpontú gondolkodás,
  • Önálló és csapatbeli munkavégzés,
  • Dinamikus, energikus személyiség,
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete,
  • Nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Az ideális jelölt:

  • Hatékonyan kommunikál a különböző társosztályokkal, valamint a külföldi partnerekkel,
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik,
  • Proaktív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát legkésőbb 2015. szeptember 14-ig a lenti e-mail címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol