www.cvonline.hu

Sales Support / Export Értékesítést Támogató

  • A hirdetés 490 napja lejárt

A TU-PLAST Kft. a svájci székhelyű HOFFMANN NEOPAC AG. cégcsoport tagjaként, Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag csomagolóipari vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.
Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal, valamint korszerű műszaki háttérrel megbízható, rugalmas, gyors és nagy kapacitással rendelkezik.
Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert:

munkakörbe.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • Az értékesítők teljeskörű szakmai támogatása
  • A beérkező rendelések koordinálása
  • A rendelések kereskedelmi és technikai adategyeztetése a külföldi vevőkkel
  • Vevői kapcsolatok kezelése
  • Kiszállítás folyamatának határidőn belüli elindítása
  • A termék gyártásának figyelemmel kísérése a vevői szempontoknak megfelelően
  • Idegennyelvű dokumentációk fordítása
  • SAP rendszer működtetése

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német- és angol nyelvtudás, (min. középfokú)
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • Önálló és csapatbeli munkavégzés
  • Dinamikus, energikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • B kat. jogosítvány
  • Nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Az ideális jelölt:

  • Hatékonyan kommunikál a különböző társosztályokkal, valamint a külföldi partnerekkel
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Proaktív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2016.06.16-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német