www.cvonline.hu

Sales Support Engineer / Értékesítést támogató mérnök

  • A hirdetés 325 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk sok éve Magyarországon működő, stabil, multinacionális gyártó vállalat.  Értékesítést támogató csapatukat szeretnék növelni és emiatt keresünk a részükre munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termékeket és applikációt érintő mérnöki támogató munka ellátása;
Termékváltozatok megtervezése, összeállítása, a vevői igények alapján;
Termékek költségkalkulációja, beárazása;
Vevői árajánlatok készítése;
Vevőkkel direkt kapcsolattartás;
BOM elkészítése;
Jövőbeni üzletek elnyerésének biztosítása és elősegítése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (előny a gépészmérnöki)
Min. 5 éves releváns tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
Tervezési tapasztalat

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria, bejárástámogatás, bónusz a motiváló bérezésen túl.
Igényes, impresszív munkakörnyezet.
Fejlődési lehetőség, tréningek, képzések.
Valódi multinacionális közeg.

Ideális pályázó:

Kommunikatív, csapatjátékos és pozitív személyiség.
Körültekintő és a rá bízott feladatokat lelkiismeretesen látja el. Tulajdonosi szemléletmód jellemzi.
Érdeklődő, az újdonságot kereső típus.

Helyek Székesfehérvár
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség