www.cvonline.hu
Sales support assistant
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 931713
lejárt

Európa 19  országában működő szolgáltató vállalat nemzetközi értékesítés-támogató csapata bővül a budapesti központban. Elsődleges feladatuk, hogy teljes körűen irányítsa a cégcsoport határokon átnyúló üzletfejlesztési folyamatait.

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás a cégcsoporton belüli nemzetközi értékesítési kollégákkal
  • folyamatos riportálás különböző adatbázisokból
  • kontrolling jellegű adminisztrációs feladatok
  • nemzetközi tenderek és ajánlatok készítésében való közreműködés
  • árajánlatok konszolidálásában való részvétel
  • jelentések készítése az aktuális folyamatokról
  • arculati irányelvek alkalmazása a dokumentáció elkészítése során
  • nemzetközi best practice megoldások frissítése
  • projektekkel kapcsolatos információk begyűjtése
  • adatok kezelése, adatbázisok karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Előny ha van szakmai tapasztalatodat hasonló pozícióban
  • Tárgyalási szintű angol és társalgási szintű német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Precíz, feladat orientált személyiség
  • Gyors és hatékony feladat hozzáállás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.