www.cvonline.hu

Sales Supervisor - Tréner

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Közép-Európa egyik legnagyobb, független outsourcing contact centerének
B2C értékesítési divíziója pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladataid:

  • Közel 40 fős értékesítési csapat munkájának koordinálása
  • Aktív részvétel a contact center stratégiájának megalkotásában, a megalkotott stratégia végrehajtásában
  • Operatív és szakmai vezetői feladatok ellátása
  • Beosztások tervezése, operátor mennyiségi- és minőségi elvárások kezelése QM és HR támogatással
  • Hatékonyan gazdálkodik a működtetéshez szükséges személyi erőforrásokkal
  • Motiválás az elvárható lehető legnagyobb hatékonyság érdekében

Előny, de nem feltétel:

  • Legalább 1 éves call center tapasztalat supervisor munkakörben
  • B2B területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Értékesítési tréningek tartásában szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • Precizitás, empátia és türelem
  • Kimagasló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Eredményorientált személet
  • Proaktív, innovatív személyiség, stratégiai gondolkodásmód jellemzi
  • Értékesítői és kommunikációs készsége magas szintű
  • Felelősségteljes, elkötelezett hozzáállás
  • Erős felhasználói szintű Windows, MS Office (főleg Excel) ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Kellemes munkahelyi környezet egy fiatalos csapatban

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő