www.cvonline.hu

Sales Specialist (Office Based)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.

A gáz- és olajiparban tevékenykedő multinacionális ügyfelünk megbízásából
Sales Support Specialist pozícióba keresünk új munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Pozíció leírása / Job description

- Új ügyfelek szerzése
- A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, illetve egyéb csatornákon keresztül
- Ajánlatok és szerződések elkészítése
- Ügyfelek aktivitását elősegítő programok kialakítása és nyomon követése
- Értékesítési és marketing projektekben való közreműködés
- Összekötő szerep az ügyfelek és a belső üzletágak között
- Az esetlegesen felmerülő panaszok kezelése

Elvárások / Requirements

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Minimum 1-3 év tapasztalat hasonló területen
- Üzleti szemlélet, magabiztos kommunikációs készség
- Kiemelkedő tárgyaló- és meggyőzőkészség
- Pro-aktív és pozitív hozzáállás
- Eredményorientált és kiegyensúlyozott személyiség
- Középfokú/ kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
- Számítógépes ismeretek: MS Office, Internet, Outlook (az SAP ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk / Offer

- multinacionális környezet
- kiváló elhelyezkedés
- kiemelkedő juttatási csomag
- ingyenes parkolási lehetőség
- esetenként home office lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -