www.cvonline.hu

Sales Specialist Német Nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1005936

Érdekel a multinacionális vállalatok világa? Szeretnéd kipróbálni magad egy újonnan induló, kifejezetten német piacra fókuszáló csapat tagjaként? Jelentkezz most a világ egyik legnagyobb telekommunikációs szolgáltatójához Sales Manager-i pozíciókba pályakezdőtől senior szintig.

Feladatok:

-telekommunikációs szolgáltatások értékesítése a vállalat meglévő ügyfelei, főleg kis-és középvállalkozások számára
- aktív kapcsolattartás a személyes portfólióba tartozó ügyfelekkel
- a meglévő szerződések lejáratakor javaslattétel új konstrukciókra, szolgáltatásokra
- költségkalkulációk készítése
- szoros együttműködés németországi Sales Manager-ekkel
-ügyféladatok naprakészen tartása, frissítése

Elvárások:

- folyékony német és középfokú angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs képesség
- sales attitűd
- ügyfélorientáltság
- Sales illetve Customer Service tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők/frissdiplomások (akár januári államvizsgázók) jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- külföldi tréning
- multikulturális légkör
- vállalaton belüli előrelépési lehetőségek itthon és külföldön
- mentroprogram
- rendkívül vonzó juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a