www.cvonline.hu
Sales Representative
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.07.
Hirdetés azonosító: 917555
lejárt

Nemzetközi hátterű, ipari tisztítószerekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársakat, akik megfelelően tudják képviselni a céget és fellendíteni az értékesítést. Ha számodra első az ügyfél, mindened a sales és hajlandó vagy a céljaidért küzdeni, jelentkezz!

Feladatok:

  • Értékesítési feladatok önálló ellátása, főleg business to business értékesítés
  • Magyarországi értékesítés, elsősorban Pest megye területén
  • Személyes napi kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új partneri kapcsolatok kialakítása
  • Piaci és ügyfél információk megszerzése, elemzése
  • Riportálás az itthoni és a külföldi vezetés felé

Elvárások:

  • Minimum 3 éves értékesítési tapasztalat műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság
  • Agilis, dinamikus személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit nyújtunk:

Amit az ügyfél kínál:

  • versenyképes, dinamikus juttatás - a fix bér mellett teljesítményarányos mozgóbér
  • gépkocsi
  • nemzetközi háttér, stabil piaci helyzet
  • flexibilis munkavégzés, homeoffice lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.