www.cvonline.hu

Sales representative()

Hozzáadva: 2017.06.25.
lejárt

Megbízónk, a világ egyik vezető globális felvonó és mozgólépcső gyártó vállalata. Innovatív, mindenre kiterjedő megoldásokat kínál a szerelés, a karbantartás és a modernizáció terén, legyen szó akár felvonóról, akár mozgólépcsőről. Csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

Sales representative

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok

A leendő munkatárs legfőbb feladata a karbantartási és szervizszolgáltatások értékesítése az ügyfelek részére országosan az alábbiak szerint:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, a potenciális ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzleti kommunikáció megkezdése, a piac és a versenytársak folyamatos figyelemmel követése.
  • Szerződési ajánlatok kidolgozása az ügyfél igényei alapján egyeztetve a műszaki kollégákkal, megfelelve a cég árképzési stratégiájának, az ajánlatadások nyomon követése, tárgyalások lebonyolítása.
  • Szerződéskötések kezelése, a megkötött szerződések alapján a projekt megvalósításával kapcsolatos feladatok átadása a szervizrészleg vezetőjének.
  • Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése. Beszámolók, dokumentációk pontos, határidőre történő rögzítése az ügyfélmenedzsment rendszerben.

Elvárások az ideális jelölttel szemben

  • Felsőfokú végzettség.
  • Minimum 3 éves üzleti szolgáltatások értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat.
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Műszaki érdeklődés (műszaki végzettség nem feltétel).
  • Kitartó, ügyfél- és eredményorientált személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, jó szervezőkészség.
  • Önálló munkavégzés, műszaki érdeklődés.

Megbízónk a sikeres pályázó számára versenyképes juttatási csomagot, hosszútávú munkalehetőséget és szakmai fejlődési lehetőséget kínál nemzetközi környezetben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisrendszerébe, majd jelentkezzen a Sales representative pozícióra.

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő