www.cvonline.hu

Sales Representative

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Piacvezető FMCG termékeket forgalmazó cég

munkatársat keres.

Feladata, az értékesítési igazgató irányítása alatt:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, üzletfejlesztés, piac építés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása, kiaknázása
  • A termékek bevezetése, értékesítése az adott területen a viszonteladók felé
  • Marketingtevékenység koordinálása, üzleti utak megtervezése
  • Rendszeres személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Forgalmi tervek teljesítése, piacrészesedés növelése
  • Riportok és jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű orosz vagy spanyol vagy lengyel ÉS legalább középfokú magyar vagy angol nyelvtudás
  • Direkt értékesítésben megszerzett, minimum 2 éves gyakorlat

Egészséges életmód iránt elkötelezett, határozott fellépésű, kommunikatív és erős kereskedelmi vénával rendelkező, rugalmas, flexibilis munkatársat keresünk, aki nyitott a rendszeres utazásra.
B kategóriás, nemzetközi gépjárművezetői jogosítvány szükséges.

Ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jutalék és Erzsébet utalvány

Foglalkoztatás helye:

  • Budapest és külföld

A foglalkoztatás jellege:

  • Állandó

Jelentkezni az ajánlatra fényképes, Word formátumú, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Jelentkezés az ajánlatra fényképes, Word formátumú, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal - See more at: Link megjelenítése
Helyek Budapest
Külföld
Pest
Kategória Külföldi munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Lengyel, Spanyol, Orosz, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...