www.cvonline.hu
Sales Representative
Trenkwalder Kft
Régió: Zala, Magyarország
Hozzáadva: 2017.12.16.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1239813

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális HR szolgáltató vállalat csapatának tagja lenni? A Trenkwalder Kft. Nyugat-Magyarországi régiójába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Egyedi ügyfél igények felmérése
  • Ajánlatok készítésében való aktív közreműködés
  • Beérkező ügyféligények menedzsmentje
  • Folyamatos piacfigyelés és konkurencia-elemzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat értékesítési, ügyfélkezelési területen
  • Munkaerő közvetítésben vagy kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret
  • Önállóság, határozottság, talpraesettség

Amit nyújtunk:

  • Széleskörű szolgáltatási termék-portfólió
  • Modern irodai környezet
  • Versenyképes kompenzáció
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.