www.cvonline.hu

Sales Representative

  • A hirdetés 133 napja lejárt

Linear Consulting Group

Személyzeti tanácsadó cég keres megbízója számára jelöltet az alábbi pozícióba

A Megbízónk egyike a legnagyobb a közép európai gyártóknak. Hullámkarton csomagolás területén több tíz éves magyar és nemzetközi működési tapasztalattal rendelkezik, elismerten piacvezető bizonyos szegmensekben.

Feladatok:

  • Építi és növeli a meglévő értékesítési volument, hogy megfeleljen az elvárt kereskedelmi céloknak
  • Proaktívitás az új ügyfelek bevonása tekintetében, hullámkarton csomagolási megoldások megismertetése, értékesítése és fejlesztése a számára kijelölt területeken
  • Meglévő ügyfelek kezelése, erősítve a vevői elégedettséget
  • A kiemelt projektek kezelése és nyomon követése az üzletfejlesztési folyamatok biztosítása
  • Kereskedelmi ajánlatok kidolgozása a Back Office támogatásával
  • Piaci információk összegyűjtése és a versenytársak tevékenységének folyamatos monitorozása
  • Személyes részvétel az eredményesség kimutathatóság tekintetében, készletek ellenőrzése és az optimális szint megtartása, kinntlévőség figyelés és intézkedés
  • Jelentés az üzleti eredményekről rendszeres értékesítési jelentések elkészítése, a feladatához kapcsolódó adminisztrációs munkák elvégzése

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú gazdasági műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Kiterjedt iparági kapcsolatrendszer (elsőrorban Észak-dunántúl, Kelet-Magyarország, Pest megye) területein
  • Min 5 éves csomagolástechnikai szakmai tapsztalat (fólia, papír, hullámkarton, nyomda területén)
  • Kiváló angol tudás szóban írásban egyaránt
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és tárgyalástechnikai képesség
  • Pro -aktivitás és önálló munkavégzés képessége

Amit ajánlunk:

  • Közép Európa egyik legmodernebb gyártási technológiájával rendelkező vállalata
  • Az elvárásokhoz illeszkedő versenyképes fizetés és teljesítményhez kötött bónusz
  • Cég autó, laptop, telefon

Kérjük Magyar és Angol nyelvű fényképes CV –jét a következő címre elküldeni. A tárgymezőben kérjük feltünteni: PCP Sales.

Helyek Csongrád
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol