www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 915490
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy takarmánygyártással foglalkozó multinacionális cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SALES REPRESENTATIVE / TERÜLETI KÉPVISELŐ - (állati takarmányozás, takarmány adalékanyagok)

Feladatok:
  • A vállalat Sales stratégiáinak (állati takarmányozás – sertés és szarvasmarha takarmány, koncentrátumok, adalékanyagok) megvalósítása Nyugat-Magyarországon vagy Kelet-Magyarországon
  • A sales terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése
  • Az ügyfelekkel való (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártól, disztribútorok) személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Versenytársak elemzése, piac monitorizálása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent az agrármérnök)
  • Néhány éves mezőgazdaságban, takarmányozásban szerzett (állati takarmányozás, takarmány adalékanyagok) területi sales-es háttér
  • Angol vagy a német nyelvtudás
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Erős sales attitűd
  • MS Office ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Országos (Nyugat-Magyarország vagy Kelet-Magyarország)

Jelentkezzen online magyar és ANGOL nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401)

Tech People LÁBLÉC