www.cvonline.hu

Sales Representative (Telecom)

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Az MCN Telecom (mcn.ru) magyarországi nyitásához keres új munkatársat.

Feladatok:

  • új ügyfélkör felé történő értékesítés
  • telefonos új ügyfél megkeresés (cold call), kapcsolatfelvétel
  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése, szerződéskötés és az ehhez kapcsolódó adminisztráció
  • meglévő ügyfélkör ápolása, szerződések megújítása, értéknövelt szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • orosz és lehetőség szerint angol nyelvtudás
  • telco területen szerzett tapasztalat
  • elhivatottság az értékesítési terület iránt
  • kiemelkedő telefonos kommunikációs- és prezentációs készség
  • dinamikus, kitartó, sikerorientált alkat, céltudatosság
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Amit a cég nyújt:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • alkalmazotti munkaviszony
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Kérjük, hogy orosz és/vagy angol nyelvű önéletrajzát fizetésmegjelöléssel az alábbi e-mail címre küldje.