www.cvonline.hu

Sales Representative- Kelet-Magyarország és Románia

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, győri székhelyű forrasztástechnikai eszközök és segédanyagok forgalmazásával és karbantartásával foglalkozó ügyfelünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Meglévő és új ügyfelek felkeresése (személyesen és telefonon)
  • Prezentációk készítése
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, valamint ártárgyalások lebonyolítása
  • Új termékek bemutatása
  • Új termék bevezetésében való részvétel (marketing), piackutatás
  • Jelentések, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B. kat. jogosítvány
  • Magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office programok)

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt a 55151-es referenciaszámra hivatkozva az alábbi e-mail címre.

Kattintsona lenti linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol