www.cvonline.hu

Sales Representative JO-1411-297381

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Kiemelt kategóriájú termékek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk számára

Sales Representative

pozícióba több éves tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk.

Feladatok:

- Kiemelt márkájú és árkategóriájú termékek innovatív értékesítése

- Forgalomba helyezési ügyintézés

- Rendezvényeken, kiállításokon való aktív részvétel

- Kapcsolattartás beszállítókkal és gyártókkal

Elvárások:

- Bizonyítottan legalább 2-4 éves értékesítői munkatapasztalat

- Kiemelt árkategóriájú vagy luxus márkás termékek értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

- Biztos számítógépes ismeretek

- Munkakörhöz illő megjelenés

- Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban

- Magabiztos és meggyőző fellépés

- Alapos és sikerorientált munkavégzés

- Közvetlen, nyílt kommunikációs készség és csapatszellem

- Min. „B“ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

● Hosszú távú, biztos munkahely

● Szakmai fejlődés

● Alapfizetés + bónusz

● Színvonalas, új infrastruktúrájú munkahely

● Barátságos légkör

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német