www.cvonline.hu

Sales representative - Diagnosztika

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A kutatásorientált svájci tulajdonú Roche gyógyszergyár Diagnosztikai divíziójának Kórházi Professzionális üzletága azonnali belépéssel az alábbi pozícióba munkatársat keres:

Feladatok:

  • üzleti kapcsolatok kiépítése és elmélyítése a kórházi managementtel és egyéb egészségügyi döntéshozókkal
  • tárgyalások, megbeszélések szervezése és folytatása ezen döntéshozókkal
  • mindezek által az üzletág termékeinek (klinikai kémiai, immunkémiai, vizelet valamint betegágy melletti diagnosztikai termékek) értékesítése a kórházakban (laboratóriumok, Intenzív és Sürgősségi Osztályok)

Közvetlen felettes:

  • Értékesítési vezető

Munkavégzés területe:

  • Budapest

Elvárások:

  • felsőfokú természettudományi végzettség  (orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus, biológus, orvos, vegyész)
  • budapesti állandó lakhely
  • 2-3 éves értékesítési tapasztalat
  • határozott, magabiztos, megnyerő fellépés
  • kitartó, céltudatos hozzáállás
  • optimista, dinamikus, önálló, kreatív személyiség
  • kommunikáció képes angolnyelv-tudás

Előnyt jelent:

  • orvosi laboratóriumban szerzett szakmai tapasztalat
  • kórházi értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • versenyképes fizetés (alapfizetés, béren kívüli juttatások, bónusz)
  • vállalati autó, mobiltelefon, laptop
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • innovatív, dinamikus, barátságos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szereti a folyamatosan kihívást biztosító, nagy önállósággal járó munkát, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre juttassa el hozzánk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő