www.cvonline.hu

Sales representative (Budapest)

  • A hirdetés 1434 napja lejárt
A pénzügyi szektor számára speciális műszaki termékeket és megoldásokat forgalmazó multinacionális partnerünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

(BUD-04-066)

Feladatok:
  • Új és meglévő ügyfelek felé a termékek és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Termékek és szolgáltatások prezentálása
  • Kooperáció a szervizmérnöki csapattal
  • Tárgylások lebonyolítása, szerződések kötése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett néhány éves értékesítési tapasztalat (B2B terület)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Ügyfélorientált munkavégzés
Előny:
  • Informatikai megoldások értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Pénzügyi szektor ismerete
Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag (Fix alapbér + teljesítmény utáni juttatás)
  • Vállalati gépkocsi
  • Folyamatos képzések
Munkavégzés helye:

Országos (budapesti központ)

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő