www.cvonline.hu

Sales régióvezető

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Több mint 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

Nyugat - Magyarország területre

(Tatabánya, Győr)

Sales régióvezetőt

keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Üzleti terv megvalósítása, a tervezésben való részvétel
  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Kirendeltségeken dolgozó projektvezetők szakmai támogatása, irányítása
  • Riportálás a felsővezetés felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzletfejlesztésben, HR- vagy ehhez kapcsolódó szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők, és első számú vezetők körében
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség
  • Jó  kommunikációs szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Erős értékesítési attitűd
  • Teljesítmény-orientált személyiség
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, negyedéves bónusz
  • Szolgálati gépkocsi, telefon, laptop

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Győr

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő