www.cvonline.hu

Sales régióvezető - Budapest, Pest megye

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A Work Force Kft. 10 éves sikeres múlttal, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég.

Saját csapatát bővítve új munkatársat keres,

Budapest, Pest megye területre

Sales régióvezető

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Üzleti terv megvalósítása, a tervezésben való részvétel
  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Kirendeltségeken dolgozó projektvezetők szakmai támogatása, irányítása
  • Riportálás a felső vezetés felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzletfejlesztésben, HR- vagy ehhez kapcsolódó szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Mozgósítható kapcsolati tőke döntéshozók, első számú vezetők körében
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség
  • Jó kommunikációs szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Erős értékesítési attitűd
  • Teljesítmény-orientált személyiség
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Szolgálati gépkocsi, telefon, laptop

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő