Nemzetközi építőipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 SALES PROJEKTMENEDSZER

 (HF 10-7088)

pozícióba.

 Feladatok

  • Értékesítési üzletág összefogása, stratégiai célok meghatározása,
  • Meglévő építőipari ügyfelek látogatása országszerte, újakkal kapcsolat kiépítése,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (műszaki, K+F),
  • Tenderekben közreműködés, tárgyalásokon való részvétel,
  • Sales projektek teljes körű koordinálása.

Elvárások

  • Néhány év építőiparban szerzett tapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás,
  • Előny: építőmérnök/építészmérnök diploma.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő alapfizetés+bónusz.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye központtal (heti egy napot kell ott tölteni) országosan,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7088"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése