www.cvonline.hu

Sales Process Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.04.
Jelentkezési határidő: 2015.12.14.
Hirdetés azonosító: 986991
lejárt

Sales Process Specialist pozíció nyílt az elektronikaiparban vezető szerepet betöltő, globális, biztos hátterű SSC partnerünknél. A kiváló fizetési lehetőség és többnyelvű, multinacionális környezet mellett pörgős, fiatalos csapatot kínál. A munkakör a nagy ütemű bővülésnek köszönhetően jött létre.

A Sales Process Specialist a sales support csapaton belül a ST2AR replenishment - feltöltési rendszer működésének elemzése kapcsán a sales folyamatharmonizációt segíti.

A pozícióhoz tartozó feladatok
- a vállalati Supply Chain működési elvek megértése, elsajátítása
- a ST2AR feltöltési rendszer használatának megértése, elemzése
- a hiányok, hibák feltérképezés
- a kezelőszoftver használatának támogatása, növelése, fejlesztése
- a fejlődési lehetőségek kiaknázása, azok továbbítása a management felé
- megrendelői elégedettség biztosítása

Elvárások tekintetében partnerünk szakirányú egyetemi/főiskolai végzettséget, 1-3 év releváns szakmai tapasztalatot (SSC előnyt jelent), illetve folyékony, magas szintű angol nyelvtudást vár el. Adatelemzés területén szerzett tapasztalat, EDI / SST felületek ismerete előnyt jelent. Az ideális jelölt erős multitasking, kommunikációs és szervezői készséggel, analitikus személyiséggel rendelkezik.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen angol nyelvű önéletrajza feltöltésével a Link megjelenítése oldalán keresztül.