www.cvonline.hu

Sales munkatárs(BI-6227)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 792192
lejárt

Megbízónk egy multinacionális cég magyarországi leányvállalata
meglévő ügyfélkapcsolatok fenntartása és továbbépítése valamint új ügyfelek megkeresése (B2B); a megfelelő szolgáltatáscsomagok kidolgozása, az ügyfél elvárásainak folyamatos monitoringja, az új üzleti lehetőségek azonosítása, igénygenerálás; árajánlatok készítése, folyamatos árkontroll; versenytársfigyelés; vállalati ügyfelek telefonos és személyes megkeresése, ügyfélkapcsolat kiépítése és megtartása; tárgyalások lebonyolítása, prezentáció; értékesítési adminisztráció ellátása, értékesítési riportok készítése.

Elvárás:
felsőfokú végzettség;
legfeljebb 2-3 év releváns, ügyfélkapcsolati / üzletfejlesztési / komplex szolgáltatásértékesítési (pl.: logisztika) területen szerzett tapasztalat
aktív,középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban;
aktív, felhasználói szintű Office ismeretek,
B kategóriás jogosítvány;
határozott, önálló, rugalmas, együttműködő, eredmény-orientált személyiség;
ügyfélközpontú gondolkodás, innovativitás, valamint kitűnő kommunikációs és tárgyalókészség.

Előny:

Amit nyújtunk:
Multinacionális munkakörnyezet, stabil vállalti háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatások

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Külkereskedelmi asszisztens

Work Force Kft.

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő par...
Magyarország

B2B Szolgáltatás Értékesítő

B2B értékesítésben tapasztalt, kiváló kommuniká...

Munkaerő kiválasztási koordinátor

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, pre...