www.cvonline.hu

Sales munkatárs

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő BI technológiai szolgáltatással és az ehhez kapcsolódó üzleti és technológiai megoldások fejlesztésével foglalkozó cég keresi:

Sales

kollégáját.

Feladatok:

  • Üzleti Intelligenciával kapcsolatos szolgáltatások értékesítése, végfelhasználók részére
  • A cég meglévő üzleti partnereivel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új megbízók felkutatása
  • A céges üzleti terv megvalósításában való aktív részvétel
  • Vevői árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése, a szerződéskötés előkészítése
  • Szoros együttműködés az IT csoporttal
  • Riportok, kimutatások készítése, CRM rendszer karbantartása
  • A munkakörrel kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy közgazdasági végzettség (informatikai affinitással)
  • Értékesítés területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, problémamegoldó és kezdeményező képesség
  • Megbízható, kitartó és nagy munkabírással rendelkezik
  • Együttműködő és felelősségteljes
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai szolgáltatások értékesítése területén szerzett tapasztalat
  • Excel, Word, Powerpoint használat
  • Angol nyelvtudás
  • Facebook és Google AdWords kampányokkal kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes bérezés (alapfizetés+jutalék)
  • Cégautó, számítógép, telefon
  • Minősített szakmai képzéseken és vizsgákon való részvétel

Elsősorban értékesítési tapasztalattal rendelkező jelentkezők önéletrajzait várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű