www.cvonline.hu

Sales munkatárs

  • A hirdetés tegnap lejárt

Az országosan 2. legnagyobb egészségcélú megtakarításokat kezelő és dinamikusan fejlődő PRÉMIUM Pénztárakhoz azonnali kezdéssel

Sales munkatársakat

keresünk!

Feladatok:
  • Kiszámítható és megbízható pénzügyi megtakarításokat kezelő cégcsoportunk ügyfeleinek megkeresése: keresztértékesítés, befizetés-ösztönzés;
  • Szolgáltatásaink iránti figyelem felkeltése, bemutatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó, minimális adminisztráció;
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat (pénzügyi, vagy gazdasági végzettség előny);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias, magabiztos fellépés;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód.
Juttatások:
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes alapfizetés;
  • 8 órás, bejelentett munkavégzés
  • Teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer;
  • Féléves bónuszrendszer;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
  • Szakmai képzés, személyre szabott oktatás és felkészítés, belső továbbképzések;
  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • Azonnali kezdési lehetőség;
  • Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés.

Szolgáltatásunk, amelynek célja az egészség- és nyugdíjcélú megtakarításokat támogató megoldások nyújtása, egyre szélesebb körben népszerű. Kiszámítható, ügyfélbarát pénzügyi terméket kínálunk ügyfeleinknek, melyet jó szívvel és kiemelkedő sikerességgel értékesít meglévő csapatunk.

Munkába állás feltétele:

  • Erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Munkaidő:

  • Hétköznapokon, napi 8 óra.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület.

Amennyiben szeretnél ehhez a sikeres csapathoz csatlakozni, és hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igénnyel együtt az E-mail cím megjelenítése-mailcímre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016