www.cvonline.hu

Telefonos szervezői munkatárs / Pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Elvárásaink:

  • 1-2 éves pénzügyi tapasztalat
  • Min.Középszintű végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéshez
  • Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
  • Munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során

Amit kínálunk:

  • Modern infrastruktúrájú, irodai környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Képzések, csapatépítő tréningek
  • Központi támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődéseteket likoljátok Facebook oldalunkat is, hogy többet megtudjatok rólunk: Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő