www.cvonline.hu

Sales munkatárs

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Iroda-, közösségi bútor kereskedelem területén piacvezetők közé tartozó, 20 éve sikeresen működő, évtizedes ügyfélkörrel rendelkező, Budapesti székhelyű társaság keres céltudatos kereskedelemben járatos kollégát,

Sales

munkakörbe.

FELADATOK:

Bemutatótermi és Projekt alapú értékesítés, ajánlatok készítése, projektek szervezése, kapcsolatos dokumentumok kezelése, kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel.

FELTÉTELEK:

  • Céltudatos, segítőkész, önálló munkavégzésre képes, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség, megnyerő megjelenés,
  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (előnyt jelent)
  • Építész végzettség (előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office Excel Word napi szintű használata

AMIT KINÁLUNK:

Versenyképes fizetés, premizációs juttatások, stabil céges háttér, magas színvonalú kiemelt projekteken való részvétel, szakmai fejlődés. Meglévő ügyfélkör - Ország piacvezető cégeivel folytatott közös munka. Hosszú távú együttműködés lehetősége!

Fényképes szamai önéletrajzokat várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges