www.cvonline.hu
Sales munkatárs telekommunikációs területen
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.10.
Hirdetés azonosító: 845462
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Akvizíciós tevékenység ellátása
  • Különböző szolgáltatások és megoldások értékesítése
  • Hosszú távú, jól működő együttműködés kialakítása az új ügyfelekkel
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, teljesítmények és marketing ajánlatok nyomon követése
  • Az értékesítési célszámok teljesítése, az egyéni célkitűzések folyamatos nyomon követése
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vállalati rendezvényeken, értekezleteken és szakmai képzéseken való részvétel
  • Tréningeken való részvétel az értékesítéséhez szükséges tudás elsajátításának érdekében

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat telekommunikáció értékesítés területeken
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Nagyfokú stressz tűrő képesség
  • Ügyfélorientált viselkedés, nyitottság, empátia

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szombathely
  • Kezdés várható időpontja: 2014. szeptember 1.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.