www.cvonline.hu

Sales Munkatárs (logisztikai terület)

  • Frissítve 1 napja
Partnerünk:

Regionálisan piacvezető fuvarozó partnerünk számára keresünk junior, illetve senior kollégákat értékesítési szerepkörbe. A leendő kollégák fő feladata a nemzetközi ügyfélkör bővítése lesz, a piac feltérképezésétől egészen a tárgyalások lefolytatásáig.

Feladatok:
  • Az európai regionális ügyfélkör bővítése, új ügyfelekkel való kapcsolatteremtés, telefonos megkeresések
  • Tárgyalások lebonyolítása már meglévő és új nemzetközi partnerekkel
  • Kiváló partneri viszony fenntartása
  • Statisztikák és riportok készítése, eredmények prezentációja a senior management számára
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése és megteremtése
  • Tendereztetés és árajánlatok összeállítása
  • Hazai és nemzetközi partnerek CRM rendszerben történő nyilvántartása
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség
  • Releváns tapasztalat (logisztika vagy szállítmányozás területén szerzett szakmai tapasztalat előny!)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol és/vagy francia nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dinamikus, célorientált személyiség, értékesítési attitűd
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása (kb. 10-20%)
Amit kínálunk:
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Stabil munkaadói háttér
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest