www.cvonline.hu

Sales mérnök

  • A hirdetés 1252 napja lejárt

Az AFT-Hungary Kft. Magyarországon egyedül álló, a fémformázás csúcstechnológiáját használó rétsági üzemébe

 Munkatársakat keres az alábbi pozícióba

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség.
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás és előnyt jelent más nyelvek ismerete.
  • Számítógépes ismeret (MS Office).
  • Eredmény orientált szemlélet, rugalmasság, precizitás.
  • Magas fokú műszaki tapasztalat és a műszaki rajzok ismerete.
  • Gyakorlati beszéd és íráskészség jelentések, dokumentumok kidolgozásában, ezek karbantartásában.
  • Előnyt jelent az értékesítés területén szerzett tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Külföldi utazás iránti hajlandóság.

Előnyt jelent az autóipari területen szerzett tapasztalat!

Miért érdemes jelentkezni?

Ha úgy érzed, érdekel egy az autóipari beszállítói területen egyedülálló technológiát alkalmazó cég, jövőbeni fejlesztéseinek és gyártásának támogatása, fejlesztései.

Szívesen dolgoznál egy festői környezetben fekvő gyár fiatalos lendületes csapatának tagjaként! Várjuk Önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Távolság

Rétság, Budapesttől 50 km-re fekszik. Az M2 autóúton kb. 40-50 perc alatt megközelíthető.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér