www.cvonline.hu

Sales & Marketing Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.10.07.
Jelentkezési határidő: 2014.12.01.
Hirdetés azonosító: 865592
lejárt

Prémium kategóriás telekommunikációs termékek kereskedelmével foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát Sales & Marketing Manager pozícióba, Budapesten található központjukba.

Az új Sales & Marketing Manager feladatai:
• Piaci részesedés növelése
• Profit növelése
• Lakossági és vállalati ügyfelek felkeresése, üzletfejlesztés
• Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
• Marketing terv és stratégia kidolgozása
• Új termékek bevetésének koordinálása
• Későbbiekben csapat vezetése

Az ideális pályázó 2-5 év értékesítési és üzletfejlesztési tapasztalattal rendelkezik telekommunikációs termékek vagy szolgáltatások területén. Előnyt jelet az angol nyelvtudás és a marketing területén szerzett tapasztalat.

Amennyiben rendelkezik a megfelelő kompetenciákkal, és a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, önéletrajza online feltöltésével jelentkezzen.
Munkavégzés helye: Budapest