www.cvonline.hu

Sales & Marketing Manager munkatárs

  • A hirdetés 1214 napja lejárt

Multinacionális hátterű piacvezető nagyvállalat számára
Sales & Marketing Manager munkatársat keresünk
oktatási szolgáltatás értékesítés területére.

Feladatok:

  • Adott szolgáltatás komplex kommunikációs stratégiájának kialakítása,
  • Kampányok indítása, operatív koordinálása,
  • Promóciók teljes körű lebonyolítása,
  • Részvétel a kereskedelmi akciótervek megalkotásában, kivitelezésében,
  • Versenytársak és a piac folyamatos elemzése,
  • Külső és belső partner kapcsolattartás, értékesítés, tárgyalások levezetése,
  • Terjeszkedés estén érékesítési csapat felépítési, vezetése.

Elvárások:

  • Értékesítési területen szerzett minimum 3-4 éves tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Önálló projektvezetési tapasztalat,
  • Ötletgazdag, kreatív hozzáállás,
  • Önálló munkavégzés az alapötlettől a megvalósulásig,
  • Rendszerszemléletű, jövő-orientált gondolkodásmód,
  • Vezetői készségek,
  • Gazdasági, pénzügyi végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Igényes munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő