www.cvonline.hu

Sales & Marketing Junior Manager Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.25.
Hirdetés azonosító: 1067010

Pozíció leírása / Job description

Szeretnéd friss diplomásként elkezdeni építeni a karriered? Hosszú távú lehetőséget keresel egy nagy nevű multinacionális cégnél és angol nyelven is folyékonyan kommunikálsz? Akkor ez itt a TE lehetőséged!

Multinacionális partnerünk számára pályakezdőket keresünkSales / Marketing területre.

A 24 hónapos, moduláris felépítésű program során partnerünk egyedülálló lehetőséget biztosít a résztvevők számára, hogy a vállalat működésének minden szegmensét megismerve, a kiválasztott projektekben való sikeres teljesítés esetén hosszú távú vezetői karriert építhessenek a csapatban.

Feladatok:

- A szervezet megismerése (támogató osztályok, értékesítés, marketing)
- Néhány hónap eltöltése a támogató osztályokon
- 7-9 hónap eltöltése a saját szakterületen
- A második évtől saját projektek koordinálása
- A projektek és a rotációk lezárása után angol vagy magyar nyelven való prezentálás a felsővezetők számára
- A program vége utáni cél: vezetői pozícióban való elhelyezkedés!

Elvárások:

-Felsőfokú végzettséged szerezd meg 2016.09.30-ig az alábbi szakok valamelyikén:
Közgazdász
Kereskedelem és marketing
Gazdálkodás és menedzsment
Nemzetközi tanulmányok
Műszaki menedzser
-Legyen B kategóriás jogosítványod
-Beszélj magabiztosan angolul
-Maximum 2-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezz
-Legyél rugalmas és szomjazz a tudásra

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Hosszútávú, kiemelkedő szakmai perspektíva
-Versenyképes juttatások
-Folyamatokban való aktív részvétel
-Mentori támogatás
-Projektmunka több szakterületen
-Biztos vezetői szintű lehetőség a program lejárta után

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a