www.cvonline.hu

Sales & Marketing GO! Pályakezdő fiatalok!

  • A hirdetés 379 napja lejárt

A Magyarországon több, mint 30 éve jelenlévő, főként Libero, Libresse, Zewa, Tena és Tork higiéniai márkáiról ismert SCA pályakezdő fiatalokat keres

Sales & Marketing GO! Programjához.

Ha még nem döntötted el, hol szeretnél dolgozni a diploma megszerzése után, itt a remek alkalom, hogy csatlakozz az SCA pályakezdőknek meghirdetett 2 éves GO Programjához, melynek során az FMCG marketing és értékesítés különféle területein próbálhatod ki magad.

Ha idén fogsz végezni, vagy legfeljebb másfél éve szerezted a diplomádat (elsősorban közgazdasági területen), folyékonyan beszélsz angolul, szívesen utazol és érdekel egy izgalmas fejlődési lehetőség, akkor az alábbi oldalon további részleteket tudhatsz meg, és el is küldheted angol nyelvű jelentkezésedet a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...