www.cvonline.hu

Sales & Marketing Fresh-Graduate

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 859305

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, pályakezdő, kiemelkedő Sales attitűdöt képviselő tehetségeket keresünk, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- moduláris felépítésű program
- projektmunkákban való részvétel
- a teljes vállalati kultúra elsajátítása
- változó országon belüli lokáció

Elvárások:

- preferált végzettség: közgazdász/kereskedelem & marketing/
nemzetközi tanulmányok - kommunikáció/gazdálkodás & management/műszaki manager
- maximum 2-3 éves releváns tapasztalat
- magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- rugalmasság a lokáció tekintetében
- erős csapatjátékos jellem
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- hosszú távú vezetői karrier
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján