www.cvonline.hu

Sales & Marketing Controller

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Partnerünk több mint 200 éves múltra visszatekintő, Multi-FMCG (Food Industry) területen működő piacvezető holland nagyvállalat, melynek dinamikusan fejlődő csapatába keresünk jelenleg új munkatársat Sales & Marketing területet támogató Pénzügyi Kontroller munkakörbe.

A nemzetközi karrier lehetőségét kínáló lendületes cégvezetés PONT RÁD VÁR, amennyiben az alább felsorolt kompetenciák birtokában vagy és a feladatkör izgalomba hoz!!

Felelősségi kör:

  • Értékesítés és marketing területet támogató pénzügyi kontrolling tevékenység
  • A stratégiai projektek támogatása
  • Tervek, beszámolók, átfogó statisztikák készítése
  • Az értékesítési folyamat értékelése
  • Részvétel a havi zárásban, jelentések készítésében
  • Pontos információszolgáltatás, előrejelzések készítése
  • Az A&P költségek ellenőrzése együttműködve a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat sales controlling területen
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Kimagasló, haladó Excel tudás
  • Tanulásra való igény
  • Dinamikus, céltudatos, pörgős személyiség

Előny:

  • FMCG területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Amit partnerünk kínál:

  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet

Amennyiben magadra ismertél, ne habozz, jelentkezzen azonnal!

A szakmai önéletrajzot tartalmazó jelentkezéseket Sári Tünde kolléganőnk részére várjuk, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol