www.cvonline.hu

Sales marketing asszisztens

  • A hirdetés 529 napja lejárt

 Cégünk egy dinamikusan fejlődő, elektronikai termékek és órák disztribúciójával foglalkozó nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalkozás.
Törökbálinti székhelyünkre keresünk

Sales és marketing asszisztenst.

Feladatok:

  • Sales és marketing csoport munkájának támogatása
  • Ajánlatok előkészítése
  • Értékesítési riportok készítése
  • Adatbázis karbantartás
  • Kapcsolattartás a cég  ügyfeleivel, társosztályokkal
  • Marketing feladatok adminisztrációs követése
  • Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Nagykereskedelmi cégnél szerzett hasonló tapasztalat
  • Kereskedelmi gondolkodásmód
  • Kiváló Microsoft Office felhasználói tapasztalat (Excel, Word)
  • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs  és problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség, nagyfokú monotonitás tűrés
Előny:
  • SAP tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatás
  • Biztos háttér egy dinamikus cégnél
  • Karrierlehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő