www.cvonline.hu

Sales & Marketing Asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.08.05.
Jelentkezési határidő: 2014.11.10.
Hirdetés azonosító: 842180
lejárt

Originális gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk Sales & Marketing Asszisztens munkatársat OTC üzletáguk támogatására.

A leendő munkatárs fő feladata lesz a sales csapat adminisztratív támogatása, elemzések, statisztikák készítése, pénzügyi támogatás, versenytársfigyelése, marketinghez kapcsolódó projektek támogatása.

Az ideális pályázó gazdasági végzettséggel rendelkezik, kiválóan beszél angolul, gyakorlott excel felhasználó és lehetőleg rendelkezik némi tapasztalattal hasonló pozícióban lehetőleg gyógyszeripari területen. Egy lelkes és motivált jelöltet keresünk, aki amellett, hogy kiváló csapatjátékos képes pontos és precíz munkavégzésre.

Amennyiben rendelkezik a megfelelő kompetenciákkal és a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, önéletrajza online feltöltésével jelentkezzen.

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr