www.cvonline.hu

Sales Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 995586

Megbízónk több száz autós kiegészítő kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon és közép-kelet Európában. Budapest környéki székhelyükre keresünk új kollégát Sales Manager pozícióba.

Feladatok:

- Személyes kapcsolattartás kiemelt partnerekkel
- A kezelt partneri kör forgalmi és jövedelmezőségi adatainak tervezése, nyomon követése és teljesítése, az ehhez kapcsolódó stratégia kidolgozása
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás, tárgyalásokon való részvétel
- Kiemelt csatornákban potenciális Key Account partnerek felkutatása
- Központi stratégiai célok és irányok megvalósítása
- Ajánlatokkal, szerződésekkel kapcsolatos dokumentációk előkészítése
- Meglévő ügyfélportfólió teljes körű kezelése, optimalizálása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kiterjedt kapcsolatrendszer (hipermarketek, nagykerek)
- Tárgyalóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
- Legalább 3-4 év releváns tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- Magabiztos fellépés
- Dinamizmus

Amit kínálunk:

- Stabil, innovatív szakmai háttér
- Versenyképes csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a