www.cvonline.hu

Sales Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk több száz autós kiegészítő kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon és közép-kelet Európában. Budapest környéki székhelyükre keresünk új kollégát Sales Manager pozícióba.

Feladatok:

- Személyes kapcsolattartás kiemelt partnerekkel
- A kezelt partneri kör forgalmi és jövedelmezőségi adatainak tervezése, nyomon követése és teljesítése, az ehhez kapcsolódó stratégia kidolgozása
- Üzletfejlesztés, értékesítési stratégiaalkotás, tárgyalásokon való részvétel
- Kiemelt csatornákban potenciális Key Account partnerek felkutatása
- Központi stratégiai célok és irányok megvalósítása
- Ajánlatokkal, szerződésekkel kapcsolatos dokumentációk előkészítése
- Meglévő ügyfélportfólió teljes körű kezelése, optimalizálása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Kiterjedt kapcsolatrendszer (hipermarketek, nagykerek)
- Tárgyalóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
- Legalább 3-4 év releváns tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- Magabiztos fellépés
- Dinamizmus

Amit kínálunk:

- Stabil, innovatív szakmai háttér
- Versenyképes csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -