www.cvonline.hu

Sales manager

  • A hirdetés 736 napja lejárt

Született sales-es vagy? Szereted a kihívásokat?

Mutasd meg, hogy adnál el minket!

     Rajta tartod az ujjad a technológiai fejlődések pulzusán? Most léptél ki a nagybetűs életbe és egy
     szuper céget keresel magadnak, ahol megmutathatod, mit tudsz?

     A Photel Group egy innovatív, magyar cégcsoport.Úttörő szerepet töltünk be az online
     kommunikáció terén valamint több mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezünk
     telekommunikációs piacon is .

     Dinamikus, ambiciózus, profitorientált csapatunkba keresünk új csapattagot budapesti
     munkavégzésre
, az alábbi pozícióba:

     Ha úgy érzed, ilyen vagy:

  • Tárgyalóképes szinten beszéled az angolt és van diplomád,
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és nem félsz a kihívásoktól,
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességed,
  • Ügyfélcentrikus hozzáállással bírsz.

   Ha úgy érzed, el tudod látni az alábbi feladatokat:

  • Új ügyfelek akvirálása és a meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Az üzlettel kapcsolatos tárgyalások, egyeztetések lefolytatása.

    Akkor ezt kapod tőlünk:

·   Hivatalos, biztos háttér, alkalmazotti jogviszony,

·   Béren kívüli juttatások, céges laptop és mobiltelefon,

·    Fejlődési és előrelépési lehetőség.

   Jelentkezés módja: Az önéletrajzokat a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol