www.cvonline.hu

Sales manager

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk új kollégát

munkakörbe Budapest és vonzáskörzete területére.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése Pest megye egész területén;
  • Éves értékesítési célok elérése, értékesítési előrejelzések készítése;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás: üzletfejlesztési tervek kidolgozása, partnerlista rendszeres frissítése, ajánlatok készítése, új partnerek felkutatása, termékdemonstrációk előkészítése;
  • Kulcsfontosságú üzletfejlesztési projektek vezetése;
  • Piaci adatok begyűjtése, követelések begyűjtésének támogatása;
  • Promóciós anyagok és műszaki adatlapok előkészítésében való közreműködés;
  • Erős és pozitív kapcsolat fenntartása a partnerekkel;
  • Rendszeres riportolás a vezetőségnek.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági vagy kereskedelmi területen);
  • Legalább 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Csapatjátékos attitűd;
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, határozottság;
  • Rugalmasság, mobilitás, magas szintű önszervező képesség.

Előny:

  • Értékesítési tapasztalat;
  • Német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és karrierlehetőségek egy multinacionális vállalaton belül;
  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol