www.cvonline.hu

Sales manager

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Multinacionális vegyipari gyártó partnercégünk számára keresünk új kollégát

munkakörbe Magyarország és Szlovákia határ menti területére.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése Magyarország egész területén;
  • Éves értékesítési célok elérése, értékesítési előrejelzések készítése;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás: üzletfejlesztési tervek kidolgozása, partnerlista rendszeres frissítése, ajánlatok készítése, új partnerek felkutatása, termékdemonstrációk előkészítése;
  • Kulcsfontosságú üzletfejlesztési projektek vezetése;
  • Piaci adatok begyűjtése, követelések begyűjtésének támogatása;
  • Promóciós anyagok és műszaki adatlapok előkészítésében való közreműködés;
  • Erős és pozitív kapcsolat fenntartása a partnerekkel;
  • Rendszeres riportolás a vezetőségnek.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági vagy kereskedelmi területen);
  • Legalább 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Csapatjátékos attitűd;
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, határozottság;
  • Rugalmasság, mobilitás, magas szintű önszervező képesség.

Előny:

  • Festékiparban szerzett technikai vagy értékesítési tapasztalat;
  • Szlovák nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és karrierlehetőségek egy multinacionális vállalaton belül;
  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Magyarország és Szlovákia határ menti területei

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés