www.cvonline.hu

Sales / Manager

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozással és személyszállítással foglalkozó, 1999 óta működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás keres új kollégát

Sales manager

pozícióra

Feladatok

  • Új, potenciális vevők felkutatása, új értékesítési lehetőségek feltárása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Üzletfejlesztési és értékesítési stratégia kialakításában aktív részvétel
  • A cég és a szolgáltatások bemutatása
  • Jelentések készítése
  • Árajánlatok készítése, küldése, szerződések összeállítása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Logisztikai feladatokban részvétel

Elvárások

  • Logisztika, szállítmányozás területén szerzett értékesítői tapasztalat (2-3 év)
  • Eredményorientált és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Kiváló tárgyalási, prezentációs képesség
  • Rugalmas és határozott személyiség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Újlengyel (Pest megye)

Amennyiben Ön minden kritériumnak megfelel és ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő