www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Piacfejlesztés; értékesítési stratégia és Business Plan kialakítása
  • Értékesítési csapat kialakítása és vezetése
  • Marketing stratégia kialakítása
  • A rendelések visszaigazolása a partnerek részére
  • A területtel kapcsolatos riportálás és kontrolling

Elvárások:

  • 5 év tapasztalat értékesítés területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kitűnő kommunikációs képesség; értékesítői és ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Erős felhasználó szintű MS Office és CRM adatbázis ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest (távmunkában is végezhető!)

Fizetés: Teljesítményalapú, jutalékos bérezés.

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol