www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Átfogó értékesítés támogató platformot és intelligens bolti rendszereket kínáló cég lelkes

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési folyamat és termékismeret elsajátítása a betanulási folyamat végére.
  • Új ügyfelek akvirálása, folyamatos üzletfejlesztés
  • Rendszeres kapcsolattartás telefonon és e-mailben az adott nyelvterületen lévő ügyfelekkel.
  • Ajánlatok, szerződések készítése.
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás.
  • Marketing kampányok készítése, kezelése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves releváns munkatapasztalat.
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Érdekeljen és élvezd az értékesítést!
  • Legyél dinamikus és csapatjátékos!
  • Bátran kezdeményezz ügyfélkapcsolatban!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok. Sokrétű munkakör.
  • Fiatal, lendületes, jókedvű csapat.
  • Jövőorientált, bizalmon alapuló együttműködés
  • Célorientált és kontrollált működési feltételek
  • Modern és reprezentatív munkahelyi körülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Infopark

Amennyiben a munkakör elnyerte tetszésedet és megfelelsz a felsorolt kritériumoknak, kérjük, küldd el fényképpel és fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat magyar és angol nyelven.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol