www.cvonline.hu

SALES MANAGER

  • A hirdetés 599 napja lejárt

 Az AEGON Magyarország cégcsoport több mint 60 éves hazai tapasztalatának és stabil piaci pozíciójának köszönhetően a nemzetközi AEGON csoport egyik legeredményesebb tagja Közép-Kelet-Európában. Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. 2012-ben zöldmezős beruházásként indította el az emelt szintű kiszolgálás iránt érdeklődő, magasabb jövedelmű ügyfelek részére exkluzív termékeket és szolgáltatásokat kínáló Prémium Üzletágát. A két éve sikeresen működő Prémium Üzletág a fiókhálózat bővítése céljából várja pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:

  • Minimum 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Befektetési és/vagy életbiztosítási területen szerzett értékesítési tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló mentorálási készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség

Feladatok:

  • Prémium és presztízs ügyfélkör kiszolgálása
  • Exkluzív pénzügyi életpálya tervezés prémium ügyfélkör részére
  • Új tanácsadók mentorálása
  • Értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
  • Részvétel a belső vezető utánpótlás programunkban

Amit kínálunk:

  • Prémium munkakörnyezet, multinacionális vállalati háttér
  • Magas jövedelmű ügyfélkör kiszolgálására irányuló tevékenység
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Új generációs vállalati modell
  • Transzparens karrierút a Fiókvezető pozíció elérésére

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünket olvasva magára ismert és úgy érzi, a feltételeknek megfelel, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a "Sales manager" pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő