www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

A 100. születésnapját ünneplő, nagy múltú, elektronikai berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó ORION Elektronikai Kft. az alábbi pozícióba keres

 munkatársat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éves bizonyított értékesítési tapasztalat .
  • Aktív kapcsolat a hagyományos elektromos bolthálózatokkal, kis boltokkal és nagykereskedőkkel.
  • Elektromos és műszaki termékek, villamossági kiegészítők,  világítástechnika, díszvilágítás és más elektromos termékek ismerete.
  • Közep angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kitűnő vezetői és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Powerpoint)

Feladatok:

  • Az áruosztály munkájának irányítása, tervezett árbevétel biztosítása, kereskedelmi és akciós politikájának meghatározása
  • 3-4 fős csapat irányítása
  • Új termékek, termékcsoportok bevezetése a piacra.
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • Részvétel a kereskedelmi szerződések előkészítésében, megkötésében
  • Aktív részvétel a termékpaletta bővítésének kialakításában
  • Forgalmi tervek megvalósítása, piaci részesedés növelése az adott csatornákon és új partnereken keresztül
  • Folyamatos jelentés a cég vezetője felé

A munkavégzés helye: 2038 Sóskút, Ipari Park, Homokbánya köz

Jelentkezni angol és magyar önéletrajz beküldésével lehet az alábbi címekre:

1106 Bp. Jászberényi út 29.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol