www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

 A Chello Central Europe vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: Film Mánia, Film Café, MGM, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, SPORT M, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika és C8.

 Cégünk Sales csapata új munkatársat keres

az alábbi feladatkörbe:

Feladatok:

  • a Sales igazgató támogatása
  • a Chello Central Europe saját és képviselt csatornái értékesítése, termékbevezetések támogatása a magyarországi ügyfelek körében
  • a meglévő és potenciális partnerekkel való üzletépítés és kapcsolattartás
  • ajánlatkészítés, üzleti szerződések előkészítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása, utókövetése
  • számlázási folyamatok menedzselése
  • beszámolók, jelentések készítése
  • az értékesítési aktivitásokról kimutatások készítése vezetők számára
  • a Chello által értékesített csatornák képviselete szakmai konferenciákon
  • a televíziós piac figyelemmel kísérése, piaci tendenciák folyamatos monitorozása
  • az értékesítési folyamatot támogató adminisztratív feladatok koordinálása
  • az előfizetői nyilvántartásokhoz kapcsolódó audit feladatok felügyelete

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat, preferáltan szolgáltatásértékesítési területen
  • erős értékesítési affinitás
  • üzleti tervezés elkészítésében szerzett tapasztalat
  • megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • határozott fellépés, kitűnő tárgyalási készség
  • eredményorientált, dinamikus,- agilis személyiség
  • kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • televíziós piac ismerete,- valamint igazolható kapcsolatrendszer televíziós szolgáltatókkal

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő